Co jsem testoval:
testované auto
Ford Ka+ 1.2 85


Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

chrpa-pa.cz
Blog o všem, co by Vás mohlo zajímat.

auta5p.eu  
Auta5P  
  Mmotion Praha 2005  

logo výstavy

MMOTION PRAHA 2005

Ve dnech 1. až 3. prosince 2005 se ve veletržním paláci v Praze v Holešovicích konala výstava MMOTION 05, přehlídka exkluzivních automobilů a motocyklů. Akci pořádala společnost AC EXPO. První dva dny byly vyhrazeny pro zvané návštěvníky, několik stovek volných vstupenek jste si mohli rezervovat na internetu (vstupné 400,- Kč). Poslední den, v sobotu 3. prosince bylo otevřeno pro veřejnost a za 250 korun si návštěvníci mohli zblízka prohlédnout téměř tři desítky exkluzivních automobilů a několik motocyklů.
Následující snímky (celkem 240 fotografií) z akce byly pořízeny v sobotu 3.12.2005 a jsou na nich všechny vystavené automobily a na ukázku také osm exkluzivních motocyklů. Prodejci jako by se domluvili a vystavovali ve spoře osvětleném sále většinou tmavé vozy na tmavém koberci. Nejlevnějším z vystavených automobilů byla nová Mazda MX−5 za necelých 800 tisíc korun, na opačném cenovém pólu stálo Ferrari Superamerica za téměř 7,5 miliónu korun a vedle výstavního sálu bylo možno shlédnout ještě Mercedes−Benz CLK DTM AMG, jeden ze stokusové série, za "pouhých" 8,5 miliónu. Ceny vystavených motocyklů se pohybovaly od 300 do 720 tisíc Kč.

       

Na webových stránkách výstavy (www.mmotion.cz) byl ke stažení magazín (formát PDF, velikost 4,8 MB). Obsahoval kromě jiného stručnou charakteristiku a obrázky vystavovaných automobilů.

Pořádající společnost o výstavě:
Co je mmotion?
Vítejte v dimenzi snů i splněných přání. Všichni máme své sny. Existuje jen velmi málo lidí, kteří emotivně nezareagují při zvuku silného motoru nebo pohledu na nejrychlejší auta nebo motocykly. Mnohým z nás se podstatně zrychlí tep. Existuje jen poměrně málo lidí, kteří si své sny splní a pořídí si „dokonalost“ v podobě superauta nebo supermotocyklu. Existuje jen docela málo příležitostí, kde si všechny ty dokonalé „hračky“ můžeme – v jednom reálném prostoru - v klidu a dostatečně dlouho prohlížet, vychutnávat a pomalu se sbližovat s tou jednou, vyvolenou, která nás nakonec zaujme a pohltí. I to je důvod proč se setkáváme v dimenzi projektu mmotion. Naší 3D zhmotněné virtuální realitě. Cílem projektu mmotion je vytvořit prezentaci exkluzivních automobilů a motocyklů, která spojuje výjimečné s výjimečným a dokonalé s dokonalým. Primárním úkolem projektu je vytvořit prostor a důstojnou platformu pro značky, modely a osobnosti, které něco znamenají, nesou určité sdělení a jejichž vzájemné kontakty mohou také přinést vzájemnou či mnohostrannou prospěšnost. Mmotion je projekt, jehož záměrem je být i významným místem pro setkávání. To vše jsou cíle mmotion a jsem rád, že jsem u zrodu tohoto opravdu mimořádného projektu.
To že právě čtete tato slova, je dokladem toho, že prvotní záměr je realizován. Vítejte v dimenzi snů a splněných přání. Zda je  povedená, je na posouzení Vás, vážených pozvaných. Zda je jako projekt perspektivní, ukáže čas. Všichni máme své sny. Věřím, že projektem mmotion přispíváme k tomu, abyste si Vy splnili ty své.
Jan Šmíd, vedoucí projektu.

plánek výstavy

  AUTA 5P