Co jsem testoval:
testované auto
Renault 16


Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

chrpa-pa.cz
Blog o všem, co by Vás mohlo zajímat.

auta5p.eu  
Auta5P  
  MotoSport Praha 2006  

logo výstavy

MOTOSPORT PRAHA 2006

Na pražském výstavišti PVA Letňany se koncem února 2006 konal první ročník mezinárodní výstavy MOTOSPORT, byla to výstava sportovních a terénních automobilů, motocyklů, skútrů, člunů, lodí a letadel. Ve stejném termínu na výstavišti PVA probíhaly veletrhy Sport Prague (30. mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy) a Lov Expo (1. mezinárodní veletrh rybářských a sportovních potřeb).
Na výstavě MOTOSPORT bylo možno shlédnout několik závodních automobilů, dva veterány a dva nové vozy Toyota. Kromě automobilů zde byly prezentovány závodní motocykly, cestovní motocykly Harley Davidson, terénní čtyřkolky, vrtulník, letadlo a motorový člun. Po výstavišti v prostorách mezi výstavními halami bylo roztroušeno několik dalších vozů Mazda a Mitsubishi, dva terénní automobily byly také na výstavě Lov Expo. Výstava MOTOSPORT byla umístěna v části výstaviště nejvzdálenější od hlavního vchodu a zabírala jen asi třetinu jedné z výstavních hal. V porovnání s dalšími akcemi na výstavišti byla svým rozsahem zřejmě nejmenší, přesto na ní bylo několik unikátů, jako například závodní prototyp Gazela 2001, veterán Fiat z roku 1925, Lamboghini Countach a několik závodních speciálů, která si bylo možno prohlédnout zblízka.
Na následujících snímcích naleznete téměř všechny automobily, které jsem na výstavišti objevil. Jsou doplněny také snímky dalších exponátů, které lze zařadit do kategorie dopravních prostředků. Fotografie, pořízené v sobotu 25.2.2006, byly tradičně doplněny dostupnými údaji a popisy.


plánek akce

  AUTA 5P