Zde může být vaše reklama

Už jste si sjednali pojištění auta na ePojisteni? Já ano!

Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

Autobazar 123auta.cz nabízí prověřené vozy se slevou až 15 000 Kč.

Najděte si nejlevnější povinné ručení na Porovnej24.cz.

Přečtěte si recenzi Škody Kodiaq, novinky na českém trhu s automobily a porovnejte její kvality s konkurenčními SUV.

auta5p.eu  
Auta5P  
  Autoshow Praha 2009  

Autoshow 2009

AUTOSHOW PRAHA 2009

Na podzim se pravidelně na holešovickém výstavišti pořádá pražský "autosalon", výstava Autoshow. Ve dnech 15. až 18. října 2009 se pořádal již 15. ročník tohoto mezinárodního veletrhu osobních a lehkých užitkových automobilů. Levé křídlo výstavního paláce, které před časem vyhořelo, bylo nahrazeno provizorním stanem, střední část a pravé křídlo sloužily normálně jako dříve.
Celovětová krize se podepsala na množství vystavovaných značek a modelů. Například stánky značek BMW, Citroën, Fiat, Mercedes Benz, Peugeot, Toyota a dalších by jste na výstavišti hledali marně. Návštěvníci ale přesto mohli shlédnout řadu novinek, vystavených v ČR poprvé, jako Škodu Superb Combi, Renault Megane Grandtour nebo čínské automobily, nabízené v Evropě pod značkou Martin Motors.
Na více než pěti stovkách fotografií, rozdělených do dvou částí, naleznete většinu exponátů výstavy Autoshow 2009. Všechny snímky jsem pořídil první den výstavy, ve čtvrtek 15.10.2009. Snímky jsem doplnil dostupnými informacemi a technickými údaji vystavených vozů.


 
1. část   2. část

  AUTA 5P