Co jsem testoval:
testované auto
Peugeot 308 GT 1.6 THP 205


Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

chrpa-pa.cz
Blog o všem, co by Vás mohlo zajímat.

auta5p.eu  
Auta5P  
  Sraz veteránů Chomutov 2006  


Sraz historických vozidel v Chomutově 2006

Poslední dubnovou sobotu (29.4.2006) se uskutečnil dvanáctý ročník srazu historických vozidel v Chomutově. Výstava automobilových a motocyklových veteránů byla pořádána již tradičně na parkovišti Severočeských dolů mezi obchodním domem Prior a nákupním centrem Delvita. Tradiční zůstal i čas mezi 11. a 13. hodinou. Na rozdíl od předchozích ročníků ale zklamalo počasí - celý den již od rána vytrvale pršelo a nepřestalo ani během výstavy veteránů.
Srazu se zúčastnilo několik českých a německých majitelů veteránů, řada z nich již byla pravidelnými účastníky. Řadu vozů bylo možno proto shlédnout již na předchozích chomutovských srazech. Většina vozů pocházela ze šedesátých a sedmdesátých let dvacátého století, předválečné vozy postupě ze srazu mizí.
Na následujích více než šedesáti snímcích si můžete prohlédnout několik mokrých automobilů chomutovského srazu 2006. Za možnost pořízení fotokopie startovní listiny patří poděkování panu Říhovi, který na akci působil kromě jiného jako fundovaný konferenciér a návštěvníkům postupně představil jednotlivé veterány.


  AUTA 5P