Zde může být vaše reklama

Už jste si sjednali pojištění auta na ePojisteni? Já ano!

Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

Autobazar 123auta.cz nabízí prověřené vozy se slevou až 15 000 Kč.

Najděte si nejlevnější povinné ručení na Porovnej24.cz.

Přečtěte si recenzi Škody Kodiaq, novinky na českém trhu s automobily a porovnejte její kvality s konkurenčními SUV.

auta5p.eu  
Auta5P  
  Sraz veteránů Chomutov, 2003  Sraz historických vozidel v Chomutově 2003

Poslední dubnovou sobotu 28.4.2003 se uskutečnil pravidelný, již devátý, sraz automobilových a motocyklových veteránů v Chomutově. Snímky byly pořízeny na parkovišti mezi obchodním domem Prior a nákupním centrem Delvita, kde byly vozy vystaveny před předváděcí jízdou. Kladem akce, jako každoročně, byl bezplatný vstup na přehlídku veteránů.
Srazu se zúčastnilo několik českých a německých majitelů veteránů. Po vynechání srazu v roce 2002 byly na srazu opět tři vozy z továrního muzea Škoda. Nejstarším vozem srazu byla Praga Alfa z roku 1928, nejmladšími byly vozy Panther Lima a Triumph Spitfire z roku 1972. Poprvé byly na chomutovském srazu k vidění anglické vozy Morris Eight (1934) a již zmíněný Panther Lima, oba přivezli němečtí účastníci. Celkem si mohli návštěvníci prohlédnout 25 historických motocyklů (většinou značky Jawa) a 29 automobilů.
Ze srazu pořídila krátký šot také televize Nova. Byl odvysílán v neděli 4.května 2003 kolem půl jedenácté v noci na konci pořadu Střepiny. Mottem bylo, že auta zajímají muže více než krásné ženy.
Následují snímky všech vystavených automobilů, galerie je rozdělena do dvou dílů. Na této stránce je první část s vozy se startovními čísly 50 až 68.

PRVNÍ DÍL      Druhý díl

   

  AUTA 5P