Co jsem testoval:
testované auto
Lexus LBX


Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

chrpa-pa.cz
Blog o všem, co by Vás mohlo zajímat.

auta5p.eu  
Auta5P  
  Napsali o encyklopedii  

OHLASY NA ENCYKLOPEDII AUTA 5P

Následuje několik ohlasů na stránky AUTA 5P, došlých autorovi e-mailem nebo zaznamenaných v knize návštěv. Jsou seřazeny chronologicky od novějších, po ty starší.

11.8.2016
Zdravím a touto cestou jen poděkování za Vaše pěkné fotky z výstavy Legendy 2016, kde jste vyfotil mého Heralda :-D.
S pozdravem
Michal, Litoměřice

22.6.2015
Ddržím Vám palce, katalog je super, často si ho prohlížím.
S pozdravem
Bohuslav Rychtera

29.4.2015
Super web, průběžně aktualizovaný a doplňovaný. Obsáhlý autokatalog mi přišel vhod, když jsem přidával tagy ke svým fotkám vozů ze srazu v Chomutově a neznal jsem konkrétní výrobce nebo typ vozu.
Tomáš Marounek

18.6.2014
Na Vaše stránky chodím už pár let, jsou určitě nejobsáhlejší česká databáze aut z celého světa, smekám a díky.
S pozdravem
Pavel Křížek

30.5.2013
Vážený pane Patero, děkuji Vám za Vaší úžasnou práci na Vašich internetových stránkách ...
S pozdravem
J.Kočí za VCC K.Vary

23.2.2013
Zdravím,
obdivuji vaši práci, je to něco úžasného, neuvěřitelného. Sice nejsem nějaký automobilový nadšenec, ale takovýto katalog mě vždy dostane ať se jedná o cokoli.
S pozdravem
Martin Bednář

23.1.2012
Vámi vytvořená encyklopedie aut je perfektní. Ani muzea značkových aut nemají tak propracované popisy s technickými údaji jako máte Vy. Fandím Vám velice. Jsem ročník 1942 a tak se řadím již mezi pamětníky. Sám sbírám fotografie aut.
Zdraví
Vladimír Frajt z Brna

6.9.2011
Dobrý den pane Patero, máte můj hluboký obdiv za Vaši práci ... Já osobně jsem velice rád načerpal a doplnil informace o vozech Peugeot. Ještě jednou Vám skládám hlubokou poklonu a přeji hodně zdaru do další činnosti.
S pozdravem
Pavel Rejšek

31.5.2011
Dobrý den pane Patera, všeobecnou vlastností většiny lidí je nechválit, když jsou spokojeni, ale nadávat a kritizovat když se jim něco nelíbí ... Chci Vám poděkovat, že jste vytvořil tak ohromnou databázi, nebojím se to nazvat "WIKIAUTO", neb Vaše stránky jsou studnicí informací k vehiklům, jimiž se bavím už přes 30 let. Slova klasika - rozdíl mezi klukem a chlapem je pouze ve velikosti jejich hraček - s oblibou doplňuji, že - časem je jakkoliv velká garáž stejně malá - a také to tak praktikuju.
Hezký den a mnoho elánu i úspěchů v další činnosti,
s úctou V.Pisk, Třebíč

19.4.2011
Dear Sir,
You made a really excellent work on web Auta 5P, I really admire it!
Best regards,
Robert Szemesi
Zagreb, Croatia

12.4.2011
Pane, máte moju hlbokú úctu. Veľmi komplexný a aktualizovaný katalóg automobilov, myslím, že v celom bývalom Československu toto nemá konkurenciu a aj v svetovom meradle je to niečo výnimočné ...
Bruno75

28.2.2011
Nemám slov, tahle kolekce je epochální.
Sas

30.12.2010
Dobrý den, chci pochválit Vaše stránky. Velmi se mi líbí objevovat v nich pro mne nové vozy, zejména z dob, kdy jsem ještě nebyl na světě.
S přátelským pozdravem
Lukáš Mikulica

24.10.2010
Dobrý den, Smekám před Vašimi znalostmi a pílí s jakou pracujete. Neumím si představit, že tak rozsáhlá databáze je dílem jediného člověka. Podobně jako Vy jsem velký fanda motorismu a od dětství nasávám jako houba vše kolem aut. Vaši encyklopedii hltám bez vynechání jediné značky podle abecedy. Jsem po asi roce teprve u Opelu (-:
Petr Lanzendorf

27.9.2010
Dovoluji si vyjádřit maximální uznání tomu, co děláte. Kdykoliv hledám něco o nějakém autě, prvně jdu „k Vám“ a v 99 % případů tam vždy nějaké informace najdu. Věřím, že Vás to bude ještě dlouho bavit, byť toho musíte mít občas taky plné zuby a že na nás, nadšené návštěvníky nezanevřete. Mimo jiné jsem si všiml, že se stalo jakousi českou tradicí na stovkách internetových stránek používání Vašich obrázků a doslovných popisů - pochopitelně bez uvedení zdroje.
S přáním hezkého dne
Tomáš Ďásek, Veterán Klub Vysočina

27.6.2010
Dobrý den, jsem nadšený touto stránkou a zvlášť mně překvapily modely angličáků, takové množství starých, myslel jsem, že ty samé co mám já, ani nikdo nemá, neuvěřitelné a chválím!!!
Vladimír "ICE" Freeiberg, Roudnice nad Labem

20.1.2010
Chcem vyjadrit svoj obdiv, je to uzasne, co vsetko ste tu dali dokopy pre tych, ktorych fascinuju auta, drzim palce!
Alex

29.12.2009
Chtěl bych Vám vyjádřit svůj obdiv a poděkování za plody Vaší práce - neuvěřitelně obsáhlou automobilní encyklopedii Auta 5P, kterou dáváte k dispozici na webu ...
S pozdravem
Jiří Telecký

25.9.2009
Zdeněk, děkuji vám za tak velkou práci na vytvoření encyklopedie!
S pozdravem.
Konstantin Dunaev, Togliatti, Rusko

18.5.2009
Dobrý den!
Chci poděkovat za Vaši práci. Automobilismus je i můj koníček, a lepší stránky věnující se této tématice jsem nenašel.
S pozdravem
Franta

10.3.2009
Přeji hezký den,
Váš web mě velice zaujal a opakovaně z něj čerpám řadu informací ...
S pozdravem
Mgr. Martin Křivánek, Ph.D.

5.2.2009
Na stránce "Autokatalog" bývalo počítadlo, které ukazovalo kolikrát byla tato stránka zobrazena. Vzhledem k tomu, že bylo až na samém konci stránky, nemuselo být zobrazení započítáno vždy. V únoru 2009 se dopočítalo k prvnímu milionu:
Vase pocitadlo auta5p dosahlo stavu: 1000000.
   Stalo se tak dne 5.02.09 v 18:30:16
   Tento pristup prisel z pocitace (84.114.144.52).
   Gratulujeme
      www pocitadlo...

5.1.2009
Dobrý den,
dost často na vašich stránkách vyhledávám informace o vozidlech mě neznámých, protože je to nejrozsáhlejší, nejpřehlednější a nejkomplexnější databáze osobních vozů na našem internetu. Často mi vaše stánky vyrhnou trn z paty a za to vám chci poděkovat ...
S pozdravem
Pepa

11.10.2008
Dobrý den.
Vaše stránky jsou bezva. Našel jsem zde auto, které jsem viděl, ale nevěděl jsem jak se jmenuje a teď už vím díky vám ...
Rickardo

31.7.2008
Dobrý den,
díky za Vaše stránky, které navštěvuji vždy, když potřebuji zjistit cokoliv o autech.
Máte to super a dokonalost sama ...
Díky a zdraví
Vašek Valchář

2.5.2008
Dobrý den,
chtěl bych pochválit vaše www stránky, které jsou moc hezky udělané ...
Děkuji
Zdeněk Bystřický

15.4.2008
Dobrý den,
o automobily se zajímám jen okrajově, ale váš web je natolik úžasný a ucelený, že prohlížením galerie automobilů už jsem zabil (příjemně) několik večerů.
S pozdravem
Ondřej Spáčil

15.4.2008
Dobrý den pane Patero!
S úctou se stavím do dlouhé řady "kloboučníků", smekám též. Rozsah je opravdu obrovský.
Přeji krásný den a mnoho dodavatelů.
Tomáš Benda

30.12.2007
Dobrý večer pane Patero,
prohlížel jsem si Vaši encyklopedii a musím Vám vyseknout poklonu - takové množství informací o automobilech na jednom místě se jen tak nevidí. ...
S pozdravem a přáním úspěšného nového roku
Jakub Matuška

15.6.2007
Dobrý den - předem smekám klobouk - protože vaše stránka s automobily je vážně skvělá !!! Škoda že nemám čas se na všechno podívat a vše si přečíst !! ... S pozdravem - velký nadšenec automobilů a obdivovatel vaší encyklopedie
Ondřej Zálabský

17.4.2007
Dobrý den,
prvně bych chtěl pochválit tento server www.auta5p.eu je to jedinečné v ČR, často tam hledám nové, nebo mě neznáme značky. Opravdu pěkná práce. ...
S pozdravem pravidelný návštěvník Vašich stránek
Tomáš Coufal

13.12.2006
Zdravim
Nahodou som narazil na Vase stranky, musim pochvalit rozsah, vskutku bohata zbierka
Vdaka, s pozdravom,
Stano Draxler

21.10.2006
Vážený pane Patera, já se na internetu teprve rozkoukávám, připravuji větší část obsahu stránek Veteran Car Club Praha. Když jsem přes Museum Bítov našla Váš katalog, tak mi to nedalo a musím Vám vyjádřit hluboký obdiv, prohlédla jsem to co znám a mohu posoudit, je tam množství podrobností, nenašla jsem chybu. Jistě tomu věnujete obrovské množství času. Přeji mnoho úspěchů do další práce.
Jaroslava Brutarová

5.9.2006
Sehr geehrter Herr,
Durch Zufall kam ich auf Ihre Internethomepage www.auto5p.eu/katalog/ die ich als Automobil- Journalist sehr hervorragend ansehe. Eine tolle Leistung !!!.
Viele Grüße aus München
Harald H. Linz

18.11.2005
Ahoj,
jsem z nemecka a chtel bych gratuluju pro super hezkej strnka. Ma moc informace pro generalni fanda aut jak ja. Tak, Dekuji a hezky den,
Andre-Joerg Wiesflecker

14.8.2005
Congratulations.
Your site is wonderful. You have the most beautiful collection of automobile museum photos. In particular your Schlumpf section is far better than any other (and very far better than disapponting official site). I visited the museum about a mont ago and I relived that exiting experience thanks to your photos. Thank you and keep on enriching your site.
Dante


  AUTA 5P