Co jsem testoval:
testované auto
Chevrolet Camaro SS 6.2 V8


Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

chrpa-pa.cz
Blog o všem, co by Vás mohlo zajímat.

auta5p.eu  
Auta5P  
  AMI Leipzig 2008  

logo výstavy

AMI LEIPZIG 2008

Ve dnech 5. až 13. dubna 2008 se na veletržním výstavišti v Lipsku (Leipzig, SRN) pořádal tradiční středoevropský autosalon AMI (Auto Mobil International). Většina evropských a několik vzdálenějších automobilek zde prezentovala své výrobky. Byla vystavena řada novinek a několik vývojových studií. Škodovka představila druhou generaci modelu Superb, jejíž premiéra se uskutečnila na jarním autosalonu v Ženevě. Nově se na autosalonu prezentovala společnost China Automobile, která vystavovala čínské vozy kategorie SUV. Poprvé v Lipsku vystavovala také slovenská značka K−1.
Autosalon byl doplněn výstavou vozů, se kterými jezdily významé osobnosti (herci, politici, sportovci, papež a další). Návštěvníci si je mohli prohlédnout na ochozech ve skleněné spojovací hale.
Autosalonu byly, jako v milulých letech, vyhrazeny čtyři haly, v páté se souběžně konala výstava servisní techniky AMITEC.
Autosalon jsem navštívil druhý den konání, v neděli 6.4.2008. Následuje obvyklá fotoreporáž obsahující snímky zajímavých exponátů s dostupnými popisy. Bohužel na autosalonu bylo velké množství návštěvníků a ne všechny vozy se podařilo vyfotografovat optimálně.


       
AMI 1.díl   AMI 2.díl   AMI 3.díl   AMI 4.díl   AMI 5.díl

plán výstavy


  AUTA 5P