Co jsem testoval:
testované auto
Nissan Micra 1.2


Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

chrpa-pa.cz
Blog o všem, co by Vás mohlo zajímat.

auta5p.eu  
Auta5P  
  AMI Leipzig 2007  

logo výstavy

AMI LEIPZIG 2007

Ve dnech 14. až 22. dubna 2007 se na veletržním výstavišti v Lipsku (Leipzig, SRN) pořádal tradiční středoevropský autosalon AMI (Auto Mobil International), na který lákala reklama i české návštěvníky heslem "Lipsko je blízko". Řada evropských i vzdálenějších automobilek zde prezentovala své výrobky. Byla vystavena řada novinek a několik vývojových studií. Škodovka představila novou Fabii, jejíž premiéra se uskutečnila na jarním autosalonu v Ženevě. Nově byl vystaven polský sportovní roadster Leopard a po přestávce v roce 2005 se do Lipska vrátila čínská automobilka Brilliance, která v roce 2004 vystavovala vozy pod značkou Zhonghua.
Autosalon byl doplněn výstavou vozů s křídlovými a vzhůru otevíranými dveřmi. Návštěvníci si mohli prohlédnout několik experimentálních prototypů, několik sériových vozů a také vozy v tuningové úpravě, mezi nimiž nechyběla ani Škoda Octavia. Tato doprovodná výstava se tradičně nalézala na ochozech ve skleněné spojovací hale.
Autosalonu byly, jako v předešlých letech, vyhrazeny čtyři haly, v páté se souběžně konala výstava servisní techniky AMITEC (14.-18.4.2007).
Autosalon jsem navštívil poslední den konání, v neděli 22.4.2007. Následuje obvyklá fotoreporáž obsahující více než 550 snímků s dostupnými popisy vystavených automobilů.


       
AMI 1.díl   AMI 2.díl   AMI 3.díl   AMI 4.díl   AMI 5.díl


plán výstavy


  AUTA 5P