Co jsem testoval:
testované auto
Peugeot 3008 Hybrid4 300 e-EAT8 GT Pack


Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

Daruji 20 kompletních ročníků časopisu Automobil (2003 až 2022), celkem 240 časopisů.


chrpa-pa.cz
Blog o všem, co by Vás mohlo zajímat.

auta5p.eu  
Auta5P  
  Autoshow Praha 2004  

logo výstavy

AUTOSHOW PRAHA 2004

Ve dnech 21. až 24. října 2004 se na holešovickém výstavišti konala automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA 2004. Tradiční podzimní automobilovou výstavu tvořil jako každoročně soubor několika specializovaných výstav. V Průmyslovém paláci se nacházely expozice osobních automobilů, v Křižíkových pavilonech se pořádala výstava Car&Audio Show a byly zde vystaveny závodní a tuningové vozy, jeden z pavilónů zůstal vyhrazen servisní technice. Volnou plochu před pravým křídlem Průmyslového paláce zaplnily klasické americké automobily z 50. až 80. let dvacátého dtoletí. Nacházela se zde také stylová kavárna, umístěná v americkém školním autobusu. V sobotu výstavu doplnil Tuningsraz, pořádaný v zadní části areálu, na který se sjela řadu zajímavých vozů. Volné plochy před Průmyslovým palácem obsadily nákladní automobily a speciální vozidla.
Výstavka veteránů se nacházela v části Křižíkova pavilónu D a byla zaměřena na sportovní a luxusní vozy dvacátého století. Svým rozsahem byla podstatně menší než výstava veteránů pořádaná na předchozí Autoshow 2003, kdy historické automobily obsadily celou Malou sportovní halu.
Na Autoshow 2004 byly vystaveny dvě české studie: vůz Pony Street Roadster (postavený na podlahové plošině PSA) a Škoda ENVE, designová studie vytvořená studenty Vysoké školy uměleckoprůmyslové na bázi vozu Škoda Superb.
Na výstavě se představilo několik novinek, jako BMW řady 1, Citroën C4, Dacia Logan, Chevrolet Kalos, Lacetti a Evanda (dříve Daewoo Kalos, Lacetti a Evanda), Mazda 5, Renault Modus, Seat Toledo a další. Škodovka vystavila novou Octavii Combi a faceliftovanou Fabii.
Snímky z výstavy jsem pořídil při sobotní návštěvě 23. října 2004. Na fotografiích naleznete vystavené novinky, kompletní výstavku veteránů, většinu vozů z doprovodných výstav a také několik automobilů z tuning srazu.


     
1. část   2. část   3. část   4. část

logo výstavy

  AUTA 5P