25. sraz historických vozidel Chomutov 2019

Auto & Technik Museum Sinshem


Co jsem testoval:
testované auto
Dacia Duster 1.5 dCi 109 4x2


JK Classisc Lužná 2018

Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

auta5p.eu  
Auta5P  
Novinky týdne home  

Auto týdne

Novinky webu Auta 5P na 29. týden roku 2019

Tento týden na stránkách naleznete následující novinky, rozšíření a změny:

Do katalogu byly naposledy přidány značky: Bernardi, Crow-Elkhart a Toro Rosso.

Od poslední aktualizace byly doplněny a upraveny stránky se značkami: Aero, AMG, Aston Martin, BMW, Ferrari, Lamborghini, Laurin a Klement, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Subaru, Tatra a Toyota.

Poslední testy: Peugeot 508 GT Line, Peugeot 508 GT, Ford Fiesta ST-Line, Kia Ceed 1.4, Ford Focus Mk IV, Renault 16 a Toyota Yaris.

Rozpracované reportáže: Legendy Praha 2019, Soutěž elegance Roztoky 2019, Autosalon Ženeva 2019, Cité de l'Automobile Mulhouse.

Poslední dokončené reportáže: 25. sraz historických vozidel Chomutov 2019, Auto & Technik Museum Sinsheim, Technické muzeum Tatra Kopřivnice, Auto moto muzeum oldtimer Kopřivnice 2018, Most Historic Grand Prix 2018.

Poslední článek: Škola smyků Most 2019.

Postupně je upravován katalog: stránky s automobilovými značkami jsou průběžně kontrolovány, jsou opravovány a doplňovány údaje u jednotivých modelů, je odstraňováno vícenásobné uvedení stejného vozu, jsou inovována loga automobilek a popisy vozů. Nové stránky jsou HTML validní a optimalizovány podle zásad SEO. Změny probíhají postupně a pomalu, činnost je časově velmi náročná.

Do katalogu jsou průběžně přidávány další nové i starší značky a automobily.

A řada dalších úprav ...

Připravuje se: další reportáže, články, rozšíření katalogu o další výrobce a vozy.

Přebývá Vám doma starý Autokatalog? Pokud jej můžete postrádat, můžete mi jej darovat nebo alespoň zapůjčit na oskenování. Více na stránce: Autokatalog.


  © AUTA 5P nahoru