Museum Mulhouse
Reportáž: Musée national Mulhouse, největší automobilové muzeum


Co jsem testoval:
testované auto
Renault 16


JK Classisc Lužná 2018

Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

auta5p.eu  
Auta5P  
Novinky týdne home  

Auto týdne

Novinky webu Auta 5P na 7. týden roku 2020

Tento týden na stránkách naleznete následující novinky, rozšíření a změny:

Do katalogu byly naposledy přidány značky: Dendrobium, Drako a Zotye.

Od poslední aktualizace byly doplněny a upraveny stránky se značkami: Aston Martin, Audi, Autobianchi, BMW, Dodge, Ferrari, Ford, Ghia, Lancia, Opel, Porsche, Saab, Seat, Serenissima a Shelby.

Poslední testy: Mercedes-AMG A35 4matic, Lamborghini Gallardo Superleggera, Ford Focus 1.5 Ecoboost, Peugeot 508 GT Line, Peugeot 508 GT, Ford Fiesta ST-Line, Kia Ceed 1.4 a Toyota Yaris 1.3.

Rozpracované reportáže: Retromuzeum Cheb

Poslední dokončené reportáže: Auto-Moto Muzeum Františkovy Lázně 2019, Autosalon Ženeva 2019, Soutěž elegance Roztoky 2019, Autosalon Louny 2019, Legendy Praha 2019, 25. sraz historických vozidel Chomutov 2019.

Poslední článek: Škola smyků Most 2019.

Postupně je upravován katalog: stránky s automobilovými značkami jsou průběžně kontrolovány, jsou opravovány a doplňovány údaje u jednotivých modelů, je odstraňováno vícenásobné uvedení stejného vozu, jsou inovována loga automobilek a popisy vozů. Nové stránky jsou HTML validní a optimalizovány podle zásad SEO. Změny probíhají postupně a pomalu, činnost je časově velmi náročná.

Do katalogu jsou průběžně přidávány další nové i starší značky a automobily.

A řada dalších úprav ...

Připravuje se: další reportáže, články, rozšíření katalogu o další výrobce a vozy.

Přebývá Vám doma starý Autokatalog? Pokud jej můžete postrádat, můžete mi jej darovat nebo alespoň zapůjčit na oskenování. Více na stránce: Autokatalog.


  © AUTA 5P nahoru