auta5p.eu  
Auta5P  
  Auta 5P na DVD  

Encyklopedie Auta 5P na DVD

Automobilovou encyklopedii, v jejímž katalogu je již 1300 značek, a část materiálů z archivu autora je možno získat také na nosičích DVD. O prvním z nabízených disků (ve verzi z roku 2005) si můžete přečíst článek, uvedený v časopisu Počítač pro každého. Aktuální nabídka obsahuje následující tituly, jejichž popis je uveden níže:

  • DVD Auta 5P 2010 (vyřazeno z nabídky)
  • DVD Automobily 20. století (1.díl, cena 300,- Kč)
  • DVD Automobily 20. století II (2.díl, cena 300,- Kč)

K ceně každé zásilky budou připočítány náklady na poštovné a balné v celkové výši 100 Kč (platí pro jednu zásilku). Disky jsou dodávány v plastových krabičkách a posílány v "bublinkových" obálkách. Po objednávce Vám bude disk(y) zaslán(y) na dobírku během několika málo dnů, obvykle do týdne. Lze zaplatit také předem převodem na účet (potřebné údaje Vám budou poslány e−mailem), pak bude poštovné a balné 50 Kč. Objednat si můžete e−mailem na adrese auta@auta5p.eu nebo pomocí kontaktního formuláře. Objednávka musí obsahovat název disku, požadovaný počet kusů, plnou adresu odběratele včetně PSČ a u firmy také její IČ a DIČ. Cena je konečná, nejsem plátcem DPH.

DVD Auta 20.století

DVD Automobily 20. století: Na nosiči DVD-R s plně využitou kapacitou 4,7 GB jsou v elektronické podobě archivní materiály o osobních vozech 20. století. Datový disk je zpracován technologií HTML (prohlížení stránek v režimu offline). Nic se nikam neinstaluje, disk automaticky startuje po vložení do DVD mechaniky. Obsahuje firemní prospekty, katalogy, materiály ze starých časopisů a již neexistující webové stránky (převážně klubové a amatérské). Pokrývá časový horizont výroby automobilů z let 1890 až 1999. Řada materiálů je cizojazyčných (angličtina, němčina, francouzština aj.). Všechny materiály jsou určeny pouze pro soukromé účely a studium.
Potřebná konfigurace: PC s DVD mechanikou a prohlížečem webových stránek.

Druhý díl obsahuje to, co se nevešlo do prvního a snímky automobilů ve vyšším rozlišení (min 1024x768).


  AUTA 5P