Zde může být vaše reklama

Už jste si sjednali pojištění auta na ePojisteni? Já ano!

Máte doma starší Autokatalog a nevíte co s ním?

Autobazar 123auta.cz nabízí prověřené vozy se slevou až 15 000 Kč.

Najděte si nejlevnější povinné ručení na Porovnej24.cz.

auta5p.eu  
Auta5P  
  AMI Leipzig 2008  
nic

logo výstavy

AMI LEIPZIG 2008

Ve dnech 5. až 13. dubna 2008 se na veletržním výstavišti v Lipsku (Leipzig, SRN) pořádal tradiční středoevropský autosalon AMI (Auto Mobil International). Většina evropských a několik vzdálenějších automobilek zde prezentovala své výrobky. Byla vystavena řada novinek a několik vývojových studií. Škodovka představila druhou generaci modelu Superb, jejíž premiéra se uskutečnila na jarním autosalonu v Ženevě. Nově se na autosalonu prezentovala společnost China Automobile, která vystavovala čínské vozy kategorie SUV. Poprvé v Lipsku vystavovala také slovenská značka K−1.
Autosalon byl doplněn výstavou vozů, se kterými jezdily významé osobnosti (herci, politici, sportovci, papež a další). Návštěvníci si je mohli prohlédnout na ochozech ve skleněné spojovací hale.
Autosalonu byly, jako v milulých letech, vyhrazeny čtyři haly, v páté se souběžně konala výstava servisní techniky AMITEC.
Autosalon jsem navštívil druhý den konání, v neděli 6.4.2008. Následuje obvyklá fotoreporáž obsahující snímky zajímavých exponátů s dostupnými popisy. Bohužel na autosalonu bylo velké množství návštěvníků a ne všechny vozy se podařilo vyfotografovat optimálně.


       
AMI 1.díl   AMI 2.díl   AMI 3.díl   AMI 4.díl   AMI 5.díl

plán výstavy


  AUTA 5P